Wyjedź na zagraniczny wolontariat
Piątek, 22 listopada 2013 09:44
Zastanawiasz się jak dobrze rozpocząć kolejny rok? AIESEC ma dla Ciebie rozwiązanie! Wyjedź na praktykę zagraniczną z programem Global Citizen!! Brazylia, Indonezja, Węgry, Serbia, Chiny, Tajwan? Wybierz sam!
 
 
 
Chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas studiów? Zrobić coś naprawdę niezwykłego? Rozwinąć się w wielu obszarach, poprawić swoją znajomość języków obcych, zdobyć przyjaciół na całym świecie, a przede wszystkim - przeżyć niesamowitą przygodę? Jeżeli masz duszę odkrywcy i chcesz mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat – wyjedź na wolontariat zagraniczny z programem Global Citizen!

Program wolontariatów zagranicznych, organizowany przez AIESEC, to doskonała okazja dla każdego studenta i absolwenta do dwóch lat po ukończeniu studiów na poznanie kultury i specyfiki wybranego kraju, a także zrozumienia jego mieszkańców. W ramach wyjazdów, trwających od sześciu  do dwunastu tygodni masz szansę współpracować z organizacjami zajmującymi się edukacją i kulturą oraz rozwijać swoje umiejętności związane z zarządzaniem. Niezwykle istotnym elementem wyjazdu na wolontariat Global Citizen jest możliwość pozytywnego wpływania na życie ludzi, z którymi będziesz miał okazję pracować. Decydując się na wyjazd, masz szansę wybrać jeden z wielu oferowanych przez nas krajów, zależnie od twoich preferencji. Niezależnie od tego czy chcesz zdobywać doświadczenie, przydatne w przyszłej zawodowej pracy, czy poznawać świat, ludzi i kulturę – Global Citizen jest właśnie dla ciebie!

Aplikując teraz, masz szansę wyjechać już w styczniu, lutym lub marcu. Nie przegap okazji by przeżyć przygodę która na zawsze zmieni twoje życie. Aplikuj już dzisiaj! W celu zdobycia szczegółowych informacji o programie odwiedź stronę www.globalcitizen.pl, poznaj oferowane możliwości i aplikuj, dając sobie szansę zrobić coś niezwykłego.
 

 
fot. AIESEC
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl