III Forum Śląskich Agencji PR
Wtorek, 22 października 2013 10:47
W najbliższy czwartek na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się III Forum Śląskich Agencji Public Relations. Uczestnicy będą rozmawiać o aktualnych zjawiskach i zmianach, jakie zachodzą w branży oraz rynku pracy dla PR-owców.
 
 
 
 
Polskie Stowarzyszenie Public Relations Odział Śląsk cyklicznie organizuje Forum Śląskich Agencji Public Relations. Tegoroczna, trzecia już edycja, która odbędzie się 24 października, o godzinie 17.30 w Auli B gościnnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W debacie udział wezmą przedstawiciele sześciu uznanych agencji PR na Śląsku: Agata Gałbas, współwłaścicielka agencji kreatywnej kręci się!, Sebastian Chachołek, prezes zarządu Grupy PRC, Tomasz Pietrzak, dyrektor zarządzający Guarana PR, Rafał Czechowski, managing director Imago PR, Aleksandra Ślifirska, dyrektor kreatywna Kobold Public Relations oraz Agnieszka Bednarczyk, prezes zarządu Strategia PR.

- Z szefowymi i szefami śląskich firm PR porozmawiamy o projektach, które agencje z województwa realizują nie tylko na Śląsku. Zapytamy o obserwowane trendy i przewidywane kierunki rozwoju branży. Będziemy też starali się dowiedzieć jak kryzys gospodarczy wpływa na działalność śląskich agencji PR. Natomiast studenci bardzo liczą na zdobycie informacji dotyczących ścieżki kariery w zawodzie i rynku pracy dla PR-owców w województwie śląskim – zapowiada moderatorka spotkania dr Maria Buszman-Witańska, członkini zarządu oddziału śląskiego PSPR, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz praktyk PR.

W tym roku do współorganizacji spotkania PSPR zaprosiło studentów z Koła Naukowego Komunikacji Społecznej „Innowacje”, działającego przy Samodzielnym Zakładzie Dziennikarstwa Ekonomicznego i Nowych Mediów UE w Katowicach. - Dla nas studentów, a przede wszystkim przyszłych PR-owców, takie spotkanie to doskonała okazja na bliższe poznanie branży oraz zapoznanie się z praktyczną stroną pracy w agencji PR. W środowisku krąży wiele stereotypów na ten temat. Liczymy, że uda nam się dowiedzieć czy funkcjonują one w rzeczywistości - mówi Agata Czołgowska, przewodnicząca Koła.

Na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegółowe informacje znaleźć można na stronie PSPR www.polskipr.pl O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl