Autumn Local Training Course
Czwartek, 10 października 2013 08:14
Masz głowę pełną pomysłów? Chciałbyś wprowadzić je w życie? Twój umysł rozsadza kreatywność? A może po prostu chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć horyzonty?  Nie czekaj, nie siedź w domu, zrób krok ku czemuś ciekawemu! Local Training Course jest właśnie dla Ciebie!
 
 
 
Zastanawiasz się teraz pewnie co to takiego? LTC to szkolenie odbywające się w dniach 15-17 listopada w Sławkowie. Swoim zakresem tematycznym obejmie ono zagadnienia z pozyskiwania funduszy, public relations, zarządzania zasobami ludzkimi (komunikacji w projekcie, skutecznego rozwiązywania konfliktów i sytuacji kryzysowych), negocjacji w biznesie oraz technik motywacyjnych i autoprezentacji, czyli wszystkiego tego, co przyda się przy realizacji udanego projektu!

Warsztaty poprowadzone zostaną przez wykwalifikowanych i profesjonalnych instruktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i złotymi radami jak dobrze zrealizować swój zamysł, a przy okazji stworzyć grupę kreatywnych ludzi chętnych do działania.

AEGEE Katowice tworzą ludzie z pasją, dlatego ich celem jest udostępnianie narzędzi, aby dobre projekty mogły ujrzeć światło dzienne. Niezależnie od tego czy jesteś laikiem w tych dziedzinach lub posiadasz już jakieś doświadczenie, zgłoś się do Nas! Daj szansę swoim możliwościom!

Wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz na stronie www.aegeekatowice.org/ltc  lub skontaktuj się z koordynatorką projektu Agnieszką Pajor - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Im więcej pozytywnie nastawionych ludzi, tym świat jest lepszy, dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Aplikacje trwają do 5 listopada 2012 r.!

W cenie szkolenia gwarantujemy Ci dwa noclegi, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), niezbędne materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.


PS

 

 


 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl