WSM wspiera bezdomnych
Wtorek, 30 kwietnia 2013 14:40
W Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu ruszyła zbiórka rzeczy dla Ośrodka opiekuńczego dla osób bezdomnych w Sosnowcu. Akcja zapoczątkowana przez studentów ma zintegrować społeczność i wspomóc podopiecznych ośrodka.
 
 
 
 
 
W tym celu w holu zlokalizowanej przy ulicy Wojska Polskiego 6 uczelni, stanął specjalnie oznakowany karton, do którego należy wkładać rzeczy przeznaczone dla podopiecznych ośrodka. - Bezdomnym obecnie najbardziej potrzebne są  koce, ręczniki, pościel, prześcieradła i firanki dlatego na takie rzeczy szczególnie liczymy. W dalszej kolejności czekamy na odzież. Dary trafią  w ręce potrzebujących dlatego liczymy, że do zbiorki przyłączą się nie tylko studenci ale również  mieszkańcy dzielnicy. Wspólnie pokażmy, że potrafimy pomagać – zachęca Katarzyna Grabska z Samorządu Studenckiego WSM.

Aby rozpropagować akcję studenci okleili dzielnice plakatami. Zainaugurowana w środę zbiórka nie ma ram czasowych, gdyż studenci chcą cyklicznie wspierać ośrodek opiekuńczy. Budynek szkoły otarty jest przez całą dobę dlatego dary można przynosić niezależnie od pory i dnia tygodnia. Liczy się chęć pomocy innym.
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl