Zdobądź międzynarodowe doświadczenie!
Poniedziałek, 29 kwietnia 2013 08:58
Masz już dyplom uczelni wyższej, ale nie rozpocząłeś jeszcze pracy na pełnym etacie? Skorzystaj z oferty Global Talents – programu płatnych praktyk zagranicznych AIESEC i zdobądź międzynarodowe doświadczenie!
 
 
 
Global Talents to międzynarodowy program praktyk zagranicznych skierowany do absolwentów studiów I lub II stopnia, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Osoby biorące udział w programie mają szanse realizować praktykę w następujących obszarach: Marketing, Business Administration, IT, oraz Education. W ramach programu Global Talents można wyjechać do krajów z najprężniej rozwijającą się gospodarką – do Chin, Indii, Brazylii, Turcji czy Japonii - na okres od 3 do 12 miesięcy.

Dlaczego warto wyjechać?

Dzięki AIESEC wyjechałem na praktykę do Iranu do międzynarodowej firmy GEM, gdzie zajmowałem się analizą statystyczną przeprowadzonych ankiet dla 6 krajów: Gwatemali, Iranu, Brazylii, Danii, Węgier oraz Peru. Nauczyłem się posługiwać specjalistycznym programem do sporządzania raportów statystycznych, zacząłem naukę języka perskiego, ale co najważniejsze od podszewki poznałem kulturę Iranu, której nie mógłbym zgłębić  jako zwykły turysta – opowiada Łukasz Szczepański.

Doświadczenie międzynarodowe zdobyte zarówno podczas wolontariatu jak i praktyk zagranicznych AIESEC nie tylko zwiększa szanse na rynku pracy oraz pozwala wyróżnić się poprzez atrakcyjny wpis do CV. Jest to także wspaniała przygoda, która prowadzi do rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz osobistych, a także umożliwia budowanie międzynarodowej sieci kontaktów.
 

Dowiedz się więcej i aplikuj do 5 maja na www.globaltalents.pl!

 
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl