Konferencja „Kobieta na Szpilkach”
Poniedziałek, 22 kwietnia 2013 14:00

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach już po raz 3. organizuje Konferencję „Kobieta na Szpilkach”, która odbędzie się 25 kwietnia 2013 roku w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Motywem przewodnim Panelu Dyskusyjnego Konferencji jest myśl: „Śląski rynek kocha Panie – nieprzeciętne kobiety w działaniu!”.
 
  

 

Konferencja to spotkanie kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, dążących do osiągnięcia sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, które zechciały podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z kobietami ze śląskich uczelni, czy tych pracujących w naszej aglomeracji. Spotkanie ma na celu ukazanie dróg, jakimi powinny podążać młode, wykształcone kobiety, aby osiągnąć sukces. W trakcie Panelu dyskusyjnego swoim doświadczeniem podzielą się zaproszeni goście – Kobiety Sukcesu, odpowiadając na najbardziej nurtujące nas pytania. Będą to Halina Bieda - Prezes Armada Development S.A., Gabriela Lenartowicz - Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Małgorzata Walędzińska-Półtorak - CSR Menedżer Kompanii Piwowarskiej SA i Katarzyna Pryc - kierownik Kinoteatru Rialto.

 

Następnie, w ramach praktyki odbędą się bezpłatne, certyfikowane warsztaty, do których prowadzenia zaproszono wieloletnich praktyków świata biznesu, ekspertów w swojej branży, gotowych zdradzić kilka chwytów dozwolonych, które przydadzą się w budowaniu swoich umiejętności zawodowych. Szkolenia z zakresu coachingu, efektywnego zarządzania czasem czy pozytywnego myślenia z pewnością przydadzą się niejednej początkującej bizneswoman, która dopiero wkracza w świat zdominowany przez „grube ryby” biznesu. Po spotkaniu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla uczestniczek przygotowanych przez partnerów konferencji, w ramach wernisażu prac studentów katowickiej ASP.

 

Oprócz wymagających warsztatów na uczestniczki czeka również wiele przyjemności. Podczas trwania Konferencji porad udzielać będą m.in. stylista fryzur z salonu Berendowicz&Kublin, wizażystka Anna Lubiszewska z sieci Perfumerii Marionnaud oraz osobista stylistka Aleksandra Frątczak. W trakcie całego spotkania będzie można wygrać nagrody o wartości do 100zł. To jeszcze nie są wszystkie atrakcje, które przygotowali dla Pań organizatorzy. Ale o pozostałych należy przekonać się osobiście, biorąc udział w Konferencji.


Zapisy trwają do 24.04.2014 r. pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: www.kobietanaszpilkach.pl oraz na fanpage’u Kobieta na Szpilkach: Kobieta na Szpilkach.

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl