Become a Slavic Hero!
Poniedziałek, 22 kwietnia 2013 13:58

Już 18 lipca 35 młodych ludzi z całej Europy zjedzie do Katowic, aby wziąć tu udział w jedynej w swoim rodzaju przygodzie - projekcie Summer University „Become a Slavic Hero!” organizowanym przez AEGEE Katowice!
 
 
 
 

 

Projekt Summer University jest organizowany co roku przez poszczególne anteny Europejskiego Forum Studentów AEGEE i ma na celu umożliwienie poznania nieznanych dotychczas krajów, odrębnych kultur, podszkolenia języków obcych oraz uczestnictwa w międzynarodowej grupie młodych ludzi!

Przygotowania trwają w najlepsze, tak aby w ciągu tych kilku dni przed ruszeniem do Bratysławy, móc jak najlepiej i najpełniej zaprezentować uczestnikom nasz region oraz kulturę. A mamy się czym pochwalić! Poprzez dzisiejszą kulturę, cofając się aż do czasów słowiańskich, poprzez części industrialne, aż po rozliczne tereny zielone oraz atrakcje, pokażemy, jak wiele Śląsk ma do zaoferowania!

Więcej informacji TUTAJ.
Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/groups/153695494797782/
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl