Przyjmujemy zamówienia na reklamę w drukowanym Magazynie Studenckim "Spinacz" oraz w serwisie www.eSpinacz.pl. 
 
Oferujemy różnorodność form reklamy oraz niską cenę. Zawsze jesteśmy skłonni do indywidualnych rozmów i dostosowania propozycji do Państwa zapotrzebowania.
 
 

    OKŁADKI 

 

    WKŁADKI oraz INSERTY

 

    ARTYKUŁY SPONSOROWANE

 

    PARTNER WYDANIA

 

    PARTNER DZIAŁU

 

    REKLAMY MODUŁOWE


 


Współpraca z nami to przede wszystkim możliwość szybkiego i bezpośredniego dotarcia do środowiska akademickiego oraz absolwenckiego z różnych miast, uczelni, profilów i trybów kształcenia - grupy z przedziału wiekowego 18-30 lat, przy jednoczesnym promowaniu własnej marki i kojarzeniu jej ze wspieraniem inicjatyw studenckich. Młodzi ludzie, kształcący się w szkołach wyższych, to przyszła elita intelektualna regionu, którą warto wspierać i umożliwiać im łatwiejszy start w życiu zawodowym, aby jednocześnie kształtować w nich swoich klientów, a być może również  przyszłych dobrze wykształconych pracowników.
 

Magazyn Studencki „Spinacz” jest bezpłatnie kolportowany na uczelniach oraz w wybranych instytucjach partnerskich, klubach studenckich i kulturalnych. W porozumieniu z władzami uczelni (zgoda na kolportaż) zostawiamy egzemplarze w widocznych miejscach, zazwyczaj w hallu głównym. W zależności od uczelni są to: stojaki na bezpłatną prasę, ławki lub stoliki koło portierni. Możliwe są także inne punkty uczelni, w których najczęściej przebywają studenci, w tym stołówki uczelniane czy biblioteki wydziałowe. Ilość egzemplarzy dostarczanych do poszczególnych uczelni i innych miejsc jest uzależniony od stopnia „rozchodzenia się” bezpłatnych egzemplarzy wśród studentów w danym miejscu.
 
 
 
Dotychczas zaufali nam m.in.:
 

 
 
Kontakt:
 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

.
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl