AWF-alia 2014 czas zacząć!!!
Wtorek, 29 kwietnia 2014 07:49

AWFalia to największe studenckie święto na Akademii Wychowania Fizycznego m. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Organizowany przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego AWF Katowice piknik studencki odbędzie w tym roku od 7-9 maja na kampusie uczelni.
 
        
   
 
 
 
„AWFalia 2014” to cykliczne wydarzenie, które co roku przeciąga rzeszę studentów pragnących aktywnie spędzać swój czas. Celem AWFalii jest szerzenie kultury fizycznej wśród młodych ludzi oraz integracja środowiska akademickiego. Program wydarzenia bogaty jest w różnego rodzaju turnieje sportowe, niespotykane konkursy i inne niekonwencjonalne sposoby spędzania wolnego czasu. Podczas eventu studenci będą mogli rywalizować w 15 dyscyplinach sportowych, zarówno drużynowych jak i indywidualnych.

Wszystko to towarzyszyć nam będzie przez całe 3 dni. Rano będą studenckie śniadania na świeżym powietrzu a co wieczorami? Oczywiście koncerty, gwiazdy i zabawa do białego rana. Zapraszamy na campus AWF Katowice, nie może Cie zabraknąć!

Tak się bawi, tak się bawi AWF!!


 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl