Kobiece Kino w Bibliotece
Poniedziałek, 10 marca 2014 08:45

Kino w Bibliotece zaprasza na marcowe środy z filmami stworzonymi z myślą o kobietach oraz mówiącymi o tematach bliskich wrażliwości przedstawicielek tej piękniejszej płci. W programie wzruszające melodramaty, thrillery, obyczajowe komedie i poruszające biografie. Wstęp wolny.

 

Seanse odbywać się będą tradycyjnie w wygodnej Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w środy (5,12,19,26 marca) o godz. 18.00.

Szczegółowy repertuar na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


W środę 12 marca o godz. 18.00 zapraszamy na komedię obyczajową, w reżyserii Jasona Reitmana, z oryginalnym scenariuszem pióra Diablo Cody, nagrodzonym Oscarem. Historia 16-latki, która zachodzi w ciążę po pierwszym razie ze szkolnym kolegą. Rezolutna dziewczyna podchodzi do sprawy bardzo pragmatycznie: ponieważ chłopak absolutnie nie nadaje się na ojca, nie ma mowy o poważnym związku. Bohaterka nie widzi też siebie w roli samotnej matki. Postanawia więc znaleźć nienarodzonemu jeszcze dziecku odpowiednich zastępczych rodziców.

 

 


 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl