Projekt: „EKO - TRENDY”
Czwartek, 20 lutego 2014 08:22
Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w Katowicach zaprasza wszystkich studentów bez względu na kierunek i rok studiów do udziału w projekcie: „EKO - TRENDY”. Zapraszamy na szkolenie wprowadzające do projektu, a następnie do prowadzenia warsztatów ekologicznych w szkołach!
 

 
 
 
 
Studenci, którzy zgłoszą się do projektu wezmą udział w szkoleniu organizacyjnym z elementami metodyki pracy z dziećmi w terminie 7 marca w godz. 15:00 – 19:00, a następnie przeprowadzą warsztaty ekologiczne dla dzieci z klas 1-3 lub 4-6 w szkołach podstawowych w okolicach Katowic. Warsztaty przeprowadzane w 2 lub 3-osobowych zespołach będą obejmowały 6h dydaktycznych, rozłożonych na trzy spotkania po 2h każde. Tematem przewodnim warsztatów będzie recykling, segregacja odpadów, junk art (sztuka tworzona z odpadów), oszczędzanie surowców.

Uczestnicy projektu - studenci - otrzymają od organizatorów wszystkie materiały edukacyjne: scenariusze zajęć, opisy gier i zabaw, potrzebne załączniki. Scenariusze zawierają ciekawe metody pozwalające na przekazanie informacji na tematy poruszane w projekcie.

Warunki uczestnictwa w projekcie:
- status studenta lub doktoranta,
- wiek poniżej 27 roku życia (dla studentów).

Co oferujemy:
- zdobycie nowej wiedzy,
- zdobycie ciekawego doświadczenia w pracy z dziećmi/młodzieżą, 
- świetną zabawę,
- profesjonalnie opracowane materiały na warsztaty,
- zwrot kosztów podróży do szkoły na wszystkie spotkania w ramach prowadzonych warsztatów,
- zaświadczenie z udziału w projekcie edukacyjnym.


Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających imię i nazwisko, numer telefonu, kierunek studiów i nazwę uczelni do 5 marca na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kryterium uczestnictwa jest kolejność zgłoszeń.
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl