Warsztaty Animacji Czasu Wolnego
Poniedziałek, 17 lutego 2014 08:28
Lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą? Chcesz nauczyć się nowych sposobów na to, jak zagospodarować czas wolny dzieciom? Jeśli studiujesz pedagogikę, psychologię lub jakikolwiek inny kierunek, po którym chcesz pracować z dziećmi lub młodzieżą – zapisz się na warsztaty Animacji Czasu Wolnego! Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.
 

 
 
 
 
Aby dać Ci szansę wykorzystania wiedzy w praktyce, zapewniamy Ci:
1) 15 godzin bezpłatnych warsztatów dla Ciebie z zakresu metod animacji czasu wolnego (zabawy z chustą KLANZY, modelowanie długich balonów, tańce integracyjne, malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, zabawy integracyjne),
2) przeprowadzenie warsztatów dla dzieci w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” (informacje o programie na stronie www.projektor.org.pl).

Podczas warsztatów zapewniamy materiały szkoleniowe oraz przerwy kawowe. Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma certyfikat, potwierdzający udział w projekcie i zdobyte kompetencje. Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów do 26 roku życia.

Warsztaty odbędą się w dniach 14 marca, 28 marca i 11 kwietnia w godz. 14:30 – 19:00.
Kwalifikacja do projektu oznacza zobowiązanie do udziału we wszystkich trzech spotkaniach oraz realizacji zajęć w szkole w ramach programu PROJEKTOR (warsztaty w szkole z dziećmi lub młodzieżą – 12h dydaktycznych).

Zapraszamy do rekrutacji on-line w terminie do 2 marca. Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy pod linkiem. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z przyjęciem na warsztaty – o wynikach rekrutacji poinformujemy 3 marca drogą mailową.

Warsztaty odbędą się w Katowicach. Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane osobom, które zakwalifikują się do udziału w warsztatach.

Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Pieniążek, Regionalna Koordynatorka Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w Katowicach Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl