Musicalowe Kino w Bibliotece
Wtorek, 04 lutego 2014 18:51

Muzyka, światła, taniec, zabawa – karnawał! Kino w Bibliotece zaprasza na szalone lutowe środy z najsłynniejszymi musicalami w historii kina! Olśniewające love story, porywające rytmy piosenek nuconych na całym świecie, kultowe choreografie, a w rolach głównych najjaśniejsze gwiazdy Hollywood sześciu dekad.  

 

 
 
Seanse odbywać się będą tradycyjnie w wygodnej Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w środy (5,12,19,26.lutego) o godz. 18.00.


W środę 5 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na porywający musical w reżyserii Baza Luhrmana, nagrodzony Oscarami za najlepsze kostiumy i scenografię, uwodzący feerią barw i niecodziennymi aranżacjami muzyczno-wokalnymi.

Fascynująca opowieść o zakazanym uczuciu łączącym ubogiego pisarza i gwiazdę najsłynniejszego paryskiego klubu nocnego. Olśniewająca wizualnie historia miłości, filmowa pochwała prawdy, wolności i piękna. W rolach głównych: Nicole Kidman i Ewan McGregor. W tle Francja przełomu wieków - XIX i XX.

Szczegółowy repertuar na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Gwarantujemy naszym widzom, że nieruchome siedzenie w fotelu będzie wręcz niemożliwe. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wstęp wolny.

 

 


 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl