Last minute: Student Camp Summer Fest
Środa, 11 września 2013 07:26
Student Camp Summer Fest to jedyny taki wyjazd studencki - koncerty, warsztaty, imprezy na plaży, zawody sportowe, wycieczki i wiele innych atrakcji - w opcji ALL INCLUSIVE od 1099 PLN. Znajdziesz coś lepszego?
 
 
 
 

 

Student Camp SUMMER FEST to przede wszystkim muzyczne wydarzenie kulturalne. Podczas 7-dniowego pobytu w Albenie zobaczysz występy znanych artystów zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na Student Camp Summer Fest wystąpią: Grubson, VNM, The Toobes, Hope, Numer RAZ, 2sty & Gedz, The Whiff, Positive Thursdays in DUB. Ponadto czekają na Ciebie codzienne atrakcje towarzyszące wydarzeniom muzycznym:

• imprezy: Kicz Party, Pool Party, Red Cup, Aftery hip-hop, rock, reggae i inne
• wykłady&warsztaty: Music Camp, Video Camp, Foto Camp, spotkania z podróżnikiem - relacje, warsztaty barmańskie, DJ-skie, beat-box’owe, fotograficzne, taneczne, graffiti
• aktywna strefa: plażowa stefa Parkour United, akrobatyka, frisbee, skimboard, olimpiada na plaży, sporty wodne, stretching
• wycieczki: Varna, Nessebar, Bałczik, Jeep Safari

Koniec września jest ostatnim momentem na naładowanie baterii przed nowym semestrem, a dla osób które rozpoczynają swoją wyższą edukację to szansa na pierwszy kontakt ze środowiskiem akademickim.

Dojazd autokarem lub samolotem. W cenie wstęp na strefy koncertowe, wstęp na imprezy w beach barze NOMAD oraz na basenie w hotelu COM, udział w zawodach sportowych z nagrodami, udział w podstawowych warsztatach i wykładach oraz oczywiście leżaki i parasole przy basenie oraz na plaży.

Jeszcze nie przekonany? Zobacz jak było rok temu! I WEŹ UDZIAŁ W IMPREZIE. Więcej informacji: www.student.travel.pl/wakacje,bulgaria-2013

 

 

 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl