Już wkrótce: kolejny teledysk Skorupa!
Czwartek, 29 sierpnia 2013 17:28
Jacek Skorupa, gliwicki raper o pseudonimie artystycznym Skorup, w tym tygodniu kończy prace nad drugim klipem do nadchodzącego krążka. „Piękna pogoda”, bo tak właśnie zatytułował swoją płytę, zajmie piąte miejsce w jego dyskografii. Teledysk będzie kręcony do singla o intrygującym tytule „Świata ciekawość”    
 

 

 

Wielbiciele jego muzyki wiedzą, że Skorup lubi wymykać się utartym schematom. Kolejny klip tego artysty, jak można się spodziewać, będzie utrzymany w niekomercyjnej formule. Tym razem gliwicka ekipa produkcyjna Filminati, wyszła z kamerą poza Śląsk. Ekipa poświęciła jeden dzień na kręcenie scen w Łodzi. Oczywiście rodzinne miasto rapera - Gliwice - także znalazło się w obiektywie kamery. Filminati już wcześniej współpracowało ze Skorupem. Efektem ich pracy jest video clip do kawałka „Adapter Daniel”.

Co sam artysta ma do powiedzenia w sprawie nowej produkcji? – Pierwotnie teledysk powstać miał na bazie zdjęć z wyjazdu na koncert w Łodzi. Pomysł został jednak rozwinięty i zorganizowaliśmy drugi dzień zdjęciowy. Wybraliśmy ładne plenery, pola i inne miejsca otaczające Gliwice. Dzięki świetnym warunkom pogodowym, udało nam się zrobić piękne zdjęcia. Oddają one charakter utworu, propagującego tytułową ciekawość świata i zwracającego uwagę na jego różnorodne elementy. Ponieważ muzycznie utwór utrzymany jest w swojskiej stylistyce (którą podkreślają syntezatory imitujące akordeon), zdjęcia również oddają swojski charakter – mówi Jacek Skorupa.

Dodatkowo, raper zdradza, że na planie pojawi się prawdziwy akordeonista i kilka przypadkowych postaci, zwerbowanych do nagrań w ostatniej chwili! Ciekawostką jest również traktor, który także „zagra” się w teledysku. Czy przewijające się w jego artystycznej działalności, tak bliskie Skorupowi elementy jak swojski charakter czy spontaniczność zyskają przychylność fanów jego muzyki? Będziemy mogli się przekonać już w następnym tygodniu!
 
 
Annamaria Stawska
 
 
 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl