Bałkan trip
Środa, 12 czerwca 2013 08:37
Do zaprzyjaźnionej Bułgarii jeździli nasi rodzice i dziadkowie. Była to namiastka Europy, wielkiego świata. Dziś Bałkany przeżywają drugą młodość. To piękne miejsca, choć mało znane młodym Polakom. Może czas na Bałkan trip?
 
 
 

 
 
Czy wiesz, że w Sofii pobito rekord świata w biesiadowaniu? Ponad 3000 mieszkańców bułgarskiej stolicy imprezowało przy najdłuższym na świecie stole. Miał on długość prawie 400 metrów. Biesiadnicy wypili łącznie 500 litrów rakiji. Nic dziwnego, że Polacy chcą tam jeździć na wakacje.

5 państw w 10 dni

Czy w półtora tygodnia można zwiedzić aż 5 państw? Na Bałkanach da się. Tam wszystko się "da". Chorwacja, Czarnogóra, Albania, Bośnia i Hercegowina oraz Macedonia w 10 dni. W tym 3 stolice, a także kilka innych wspaniałych miast. Zwiedzanie zaczniesz od Sarajewa. Następnie pojedziesz do Dubrovnika - perły Dalmacji. Potem Czarnogóra, a w niej letnia stolica kraju - Kotor, a także centrum czarnogórskich i chyba w ogóle bałkańskich imprez - Budva. Po krótkim odpoczynku po tak intensywnych przeżyciach skierujesz się do zapomnianej przez czas Albanii. Tam zwiedzisz Tiranę i inne ważne dla tego regionu miasta. Na końcu odwiedzisz wspaniałą Macedonię, a w niej Skopje stolica kraju z Placem Macedonia, Domem Matki Teresy, Kamiennym Mostem (symbolem miasta) i Czarsija - ulubioną dzielnicą z pełnymi życia uliczkami, średniowiecznymi zabytkami tureckimi oraz orientalnymi zapachami.

Wycieczka Bałkan Trip nie jest wcale droga. Drogocenne będą Twoje zdjęcia, którymi będziesz mógł pochwalić się znajomym na Facebooku. Czy sądzisz, że za 1049 zł warto zobaczyć Bałkany?


A może Bułgaria All Inclusive?

Albena to kompleks turystyczny bułgarskiego wybrzeża przyciągający specyficznym i naturalnym klimatem. Zachwycająca 6-kilometrowa, szeroka na 100 m plaża, płytkie do około 150 m od brzegu morze. W Albenie nie sposób się nudzić. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z bogatej infrastruktury sportowej. Można tu m.in. polatać niewielkimi samolotami lub ze spadochronem za motorówką, wybrać się na rejs jachtem lub na połów ryb, pojeździć konno lub grać w tenisa. Spragnionych rozrywki zapraszają liczne bary, restauracje, kawiarnie i dyskoteki.

Cena 10-dniowej wycieczki "Bułgaria - Albena - all inclusive" to mniej niz 1500 zł. Parasole i leżaki na plaży oraz przy basenie hotelowym zawsze do Twojej dyspozycji. Za free.
 
 
 
 
Złote Piaski - mekka turystów

Dobra, powiedzmy szczerze - Złote Piaski są najbardziej znanym miejscem w Bułgarii. Ciągną tam tłumy turystów. Jeśli nie odpowiada ci zwiedzanie, ani all inclusive w imprezowej Albenie, to możesz odpocząć na złotych piaskach. To najpopularniejszy kurort Bułgarii, gdzie zaskoczy Cię ilość hoteli, willi, kasyn oraz przystań jachtowa. Jeśli marzysz o wyjeździe, podczas którego co wieczór będziesz miał szansę na świetną imprezę w miejscu, gdzie jest mnóstwo dyskotek, pubów i klubów, ta oferta jest dla Ciebie! Zobaczysz czym jest wyjazd, który pozostanie w pamięci na zawsze. To jedno z tych miejsc, gdzie nie da się nudzić, a moc różnego rodzaju atrakcji sprawi, że na pewno będziesz chciał tu wrócić.  

A co w trakcie tych 10 dni w Złotych Piaskach? Przede wszystkim plażowanie, a także imprezy integracyjne, zawody sportowe: turnieje siatkówki plażowej i mini piłki nożnej, wieczorne wyjścia do klubów lub imprezy na plaży oraz inne wycieczki fakultatywne.Czy już masz plan na wakacje?


MSz
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl