Książęce polowanie w Pszczynie
Sobota, 04 maja 2013 13:19
Książęca para Daisy i Jan Henryk XV Hochberg zapraszają na uroczyste polowanie w sobotę 25 maja. Weź udział w piątej edycji Gry Książęcej w Pszczynie i wygraj atrakcyjne nagrody. Rejestracja już od 10 maja.
 
 
 
 
Uczestnicy przeniosą się wyobraźnią do początku XX wieku i zamienią w bardzo wytwornych gości, którzy przybywają z całej Europy na książęce polowanie. Gospodarzami polowania będzie książęca para: Daisy i Jan Henryk XV Hochberg. Goście wezmą udział w zabawach i konkurencjach w charakterze epoki, by zdobyć Kotylion księżnej Daisy oraz główną nagrodę gry! Uwaga! Przybycie na grę w stylowym nakryciu głowy będzie premiowane dodatkowymi punktami.

Czym jest Gra Książęca?

Gra Książęca to organizowana od 2009 roku bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych terenowa gra miejska. Celem gry jest przybliżanie uczestnikom atrakcji turystycznych Pszczyny, historii miasta i ciekawostek o życiu jego dawnych mieszkańców. Do udziału w imprezie nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Wszystkie informacje gracze zdobywają w toku zabawy. Na uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami gry czekają nagrody ufundowane przez Sponsora.

Gra rozpocznie się o 16.30, a uroczyste zakończenie zaplanowano na 21.00.
 
 

 
Dla kogo gra?

Gra Książęca to czterogodzinna impreza łącząca scenariuszowe gry terenowe, podchody, elementy gier komputerowych i RPG. Do udziału w grze zachęcamy osoby w każdym wieku, które chcą w ciekawy i aktywny sposób poznać najciekawsze miejsca w Pszczynie.

Jak wziąć udział w grze?

Do udziału w grze niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się w dniu gry od 13.00 do 16.15 w Biurze Informacji Turystycznej w Bramie Wybrańców na Rynku. W grze można brać udział indywidualnie lub w zespołach 2-osobowych. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Rejestracja może zakończyć się wcześniej w razie wyczerpania limitu 200 miejsc w grze. Aby zagwarantować sobie miejsca w grze można skorzystać z wcześniejszej internetowej rezerwacji miejsc (szczegóły wkrótce). Z rezerwacji internetowej można skorzystać od 10 do 24 maja 2013 (do godz. 23:59) lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc w grze.

Organizatorami gry są: Urząd Miejski w Pszczynie i Pszczyńskie Centrum Kultury, a producentem wykonawczym firma Silesia Events.
 
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl