Bieg Radia Egida
Środa, 24 kwietnia 2013 11:22

Radio Studenckie Egida zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Biegu, który odbędzie się 5 maja 2013 roku na terenie OA Ligota w Katowicach. Na wszystkich czeka dobra zabawa.
   

 

Zapraszamy wszystkich: kobiety, mężczyzn, osoby pełno- i niepełnosprawne (na trasie jest kilka stromych podjazdów, osoby na wózkach mogą jednak otrzymać asekurację). Dla pierwszych kilkudziesięciu uczestników przygotowywane są specjalne zestawy startowe (koszulki, gadgety radiowe, ciepły posiłek). Trasa licząca 12 km obejmuje: ul. Studencką, Śląską oraz ścieżki Lasów Panewnickich. Nawierzchnia to w większości trakt leśny, lekko kamienisty. Na odcinku ok. 2 km – asfalt. Na trasie jest kilka stromych podbiegów, ale nie na tyle, by czyniło ją trudną.

Na chętnych czekamy pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Prosimy by podać swoje imię, nazwisko, tel. kontaktowy. Studenci proszeni są o podanie wydziału, na którym studiują. Osoby niepełnosprawne proszone są o podanie stopnia niepełnosprawności (kończyny górna, dolne itp.).

Po Biegu zapraszamy na ciepły posiłek, herbatkę (lub soczek) z muzyką w tle, zwiedzanie Radia. A po 19:00 - na kino pod chmurką!

Udział w Biegu jest bezpłatny! Biegnijcie z nami! Czekamy na WAS!

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl