Nie stój z boku, włącz się, odgrywaj rolę
Wtorek, 03 stycznia 2012 09:21

Tuptasz myślami w przestrzeni idei. Chcesz krok za krokiem wpływać na swoje otoczenie. Tworzysz pozytywne zmiany. Jesteś otwarty na kooperację. Potrafisz słuchać i chcesz opowiadać.

 

 

 

 

Tyle z siebie dasz, a jeszcze więcej otrzymasz podczas międzynarodowych warsztatów „Play Your Part – Active Participation in Civil Society”. Składają się one z dwóch etapów. Już w marcu odbędzie się seminarium wstępne w Weimarze (25.03.-31.03.2012 r.). Natomiast późnym latem - seminarium w Brukseli (17.09.-21.09.2012 r.). Organizatorem spotkania jest stowarzyszenie MitOst e.V. oraz organizacje partnerskie z takich państw jak Austria, Bułgaria, Czechy, Niemcy oraz Polska (Stowarzyszenie Genius Loci – Duch Miejsca). Projekt wspiera Unia Europejska w ramach programu Europa dla Obywateli na lata 2007-2013.

Projekt skierowany jest do uczestników z Unii Europejskiej oraz krajów Europy Południowo-Wschodniej (Albania, Bułgaria, Chorwacja, Macedonia, Rumunia). Organizatorzy czekają na tych wszystkich młodych ludzi, którzy pragną angażować się społecznie, jak również dla osób działających już w organizacjach pozarządowych.

Cykl seminariów to szansa na nawiązanie relacji z Europejczykami, którzy podobnie jak Ty chcą aktywnie kreować otaczającą rzeczywistość. Możesz dowiedzieć się jak wdrożyć swoje pomysły na płaszczyźnie regionalnej oraz międzynarodowej. Być może w Weimarze i Brukseli znajdziesz potencjalnych partnerów dla przyszłych projektów. Z pewnością zaś zabierzesz ze sobą do Polski garść informacji na temat funduszy europejskich i ich pozyskiwania. Dodatkowe informacje oraz formularz aplikacyjny znajdziesz na stronie internetowej www.mitost.org/active_participation.html. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2011 r. „Spinacz” również będzie aktywnym uczestnikiem obu warsztatów. Spotkajmy się tam zatem.

Dominika Nazarkiewicz

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl