AWF dla zdrowia
Środa, 28 maja 2014 07:56

14 czerwca o godzinie 10.00 ruszy druga edycja "AWF dla zdrowia" - ogólnopolski projekt, który ma na celu promocję zdrowego trybu życia oraz szeroko rozumianej aktywności fizycznej u ludzi w każdym wieku, od tych najmłodszych do najbardziej dojrzałych.

    
Więcej…
 
After Global – o podróżach z pasją
Czwartek, 15 maja 2014 07:40

Podróże i pasja. Te dwa słowa zestawione obok siebie wydają się pasować jak mało które. Podróże dla wielu osób to styl życia, sposób na inspirację, przygodę, znajomości. Podróże to pasja. Przyjdź na After Global – O Podróżach z Pasją i posłuchaj co mówią studenci podróżnicy.
 
        
Więcej…
 
AWF-alia 2014 czas zacząć!!!
Wtorek, 29 kwietnia 2014 07:49

AWFalia to największe studenckie święto na Akademii Wychowania Fizycznego m. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Organizowany przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego AWF Katowice piknik studencki odbędzie w tym roku od 7-9 maja na kampusie uczelni.
 
        
Więcej…
 
Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz
Czwartek, 03 kwietnia 2014 10:57
Śląscy Blogerzy Książkowi i Księgarnia Victoria 5 kwietnia zapraszają na spotkanie z Magdaleną Witkiewicz. Start o godz. 16.00 w zabrzańskim Kinie Roma. Wstęp wolny.
 
Więcej…
 
Afrykański rynek pracy – progres czy stagnacja?
Sobota, 22 marca 2014 13:00

Już wkrótce aż 20% światowej populacji będzie zamieszkiwać kontynent afrykański. Sześć na dziesięć najszybciej rozwijających się krajów świata znajduje się w na tym obszarze. Afryka to zatem obszar intensywnego rozwoju gospodarczego. Czy wraz z nim obserwujemy też zmiany na tamtejszym rynku pracy?

Więcej…
 
Paragon z podróży, czyli na targu w Maroko
Poniedziałek, 17 marca 2014 10:07

Maroko to prawdziwa perła na podróżniczej trasie wiodącej przez Afrykę Zachodnią. Znane ze swej specyfiki tamtejsze wielobarwne, arabskie bazary przyciągają uwagę każdego turysty. Jak umiejętnie się targować, aby nie dać się przechytrzyć? W co warto się zaopatrzyć, a które stoiska lepiej omijać szerokim łukiem.

Więcej…
 
Off-Road przez Afrykę
Czwartek, 13 marca 2014 20:58

Tereny górzystych wzniesień i piaszczysty saharyjski bezkres, niepowtarzalny klimat lokalnych wiosek i większych miast. Uczestnicy Expedycji IV Kongo musieli zmagać się z niełatwymi warunkami podróży, niesprzyjającym klimatem i niekiedy z własnymi słabościami.

Więcej…
 
Kobiece Kino w Bibliotece
Poniedziałek, 10 marca 2014 08:45

Kino w Bibliotece zaprasza na marcowe środy z filmami stworzonymi z myślą o kobietach oraz mówiącymi o tematach bliskich wrażliwości przedstawicielek tej piękniejszej płci. W programie wzruszające melodramaty, thrillery, obyczajowe komedie i poruszające biografie. Wstęp wolny.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl