Karnawał z Meryl Streep!
Środa, 15 stycznia 2014 08:39
Utalentowana, charakterystyczna, piękna i wszechstronna – po prostu NIEPOWTARZALNA! Meryl Streep – jedna z najpopularniejszych współczesnych gwiazd Hollywood. Uczcij tegoroczny karnawał w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu miniprzeglądem filmów z Meryl Streep. Wstęp wolny.
  
 

 
W każdą styczniową środę (8,15,22,29 stycznia 2014) o godz. 18:00 zapraszamy do Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 na projekcje filmowe niezapomnianych filmów z Meryl Streep w roli głównej. W repertuarze przezabawne komedie romantyczne, muzyczne, a nawet makabryczne!

W środę 15 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na nowojorski komediodramat romantyczny, którego intrygę oparto na znanej i lubianej formule qui pro quo. W towarzystwie jak zawsze uroczej Meryl Streep na ekranie występuje ponętna Uma Thurman.

Rafi (Uma Thurman) poznaje w kinie 23-letniego Davida (Bryan Greenberg), który od razu wpada jej w oko. O czternaście lat starsza kobieta regularnie chodzi do psychoterapeutki (Meryl Streep) i opowiada jej o swoich obawach związanych z młodszym partnerem. Wszystko komplikuje się gdy na jaw wychodzi fakt, że obiekt zainteresowania Rafi jest... ukochanym synem troskliwej terapeutki!

Więcej informacji na temat wyświetlanych filmów można uzyskać w naszych placówkach na terenie miasta. Masz pytanie – np. o tytuł wyświetlanego filmu? Napisz do nas – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl