Porozmawiaj o książce
Poniedziałek, 13 stycznia 2014 10:06
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza do udziału w nowym projekcie czytelniczym. Kochasz literaturę? O przeczytanej książce mógłbyś rozprawiać godzinami? Interesuje Cię współczesna literatura polska i obca? Dołącz do Dyskusyjnego Klubu Książki.
  
 

 
Chciałbyś porozmawiać z ludźmi o podobnych upodobaniach i czytelniczej pasji? A może dopiero próbujesz określić swe literackie preferencje i chciałbyś się dowiedzieć, co warto przeczytać i gdzie szukać wartościowych lektur? Masz nie mniej niż 18 i nie więcej niż 99 lat? Jeśli tak, to najnowsza kulturalna oferta Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Już 24 lutego 2014 (poniedziałek) o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do sali konferencyjnej Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 na pierwsze, organizacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Podczas spotkania moderator – Beata Szymczak - wraz z kandydatami na członków klubu, określą zainteresowania grupy, ustalą co wspólnie czytać, jak często się spotykać, jak rozmawiać o literaturze. Uczestnicy otrzymają również egzemplarze książek do przygotowania na kolejne spotkanie.

Osoby chętne do udziału w przedsięwzięciu prosimy o wstępny „rachunek sumienia” i odpowiedzenie sobie na pytania: czego szukam w literaturze? Co lubię czytać najbardziej? Gdzie czytam i jak często? Jaka była moja ostatnia lektura? W jaki sposób wybieram lektury? Za co kocham książki?

By stać się członkiem DKK wystarczy przysłać swoje zgłoszenie (imię i nazwisko, telefon kontaktowy) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość miejsc ograniczona!!! Czekamy tylko do 17 lutego 2014. Członkostwo w DKK jest całkowicie bezpłatne i dobrowolne, ma służyć zacieśnianiu więzów między miłośnikami dobrej lektury, szeroko rozumianemu szerzeniu świadomości kulturalnej mieszkańców miasta oraz przede wszystkim wartościowej zabawie!
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl