Bob One: Klip do „Nie trzeba”!
Piątek, 30 sierpnia 2013 17:13
Już jest! Piąty video clip do utworu „Nie trzeba”, pochodzącego z drugiej płyty Bob One’a – „Twój Ruch”. Teledysk pojawił się na oficjalnym kanale mikołowskiej wytwórni MaxFloRec.
    
 

 

 

Autorem scenariusza jest sam Bob - Bogumił Morawski. Sceny, w których wystąpili zawodowi aktorzy, były kręcone w Chorzowie. Produkcją obrazu zajęła się grupa Przedmarańcza, mająca na koncie inne projekty związane z MaxFloRec. Tak jak Bob zapowiadał, klip adresowany jest do „zwykłych ludzi z ich codziennymi problemami”. Jasna sprawa, jasny przekaz. W „Nie trzeba” nie brakuje nawiązań do „programowo najlepszej stacji” (podobnie jak w trzecim odcinku animowanego serialu „37”) czy symbolu naszych czasów – laptopa z włączonym Facebookiem (najpopularniejszym na dzień dzisiejszy serwisem społecznościowym). W „Nie trzeba” widzieliśmy scenę, w której dziewczyna patrzy na udostępniony link przez Skorupa (Jacek Skorupa – przyp. red.). Jak dla mnie bardzo pomysłowy zabieg… produkcyjny. To jedna z tych rzeczy świadczących o tym jak artyści wytwórni MaxFloRec wspierają się we wspólnych, muzycznych dokonaniach.

 

 

 


A sam obraz? Faktycznie, jest uzupełnieniem warstwy tekstowej. Teledysk przyjemnie się ogląda i został nałożony ładny filtr na obraz, a sceny są „smacznie podane”. Mówiąc krótko: mamy okazję oglądać dobrze zrobioną produkcję. Zaledwie godzinę po publikacji materiału na oficjalnym kanale MaxFlo, jak grzyby po deszczu wyświetlały się miłe komentarze. Niektórzy fani „w ciemno” klikali przycisk „fajne” pod klipem. Użytkownik Youtube’a pisze „Dobry kawałek, dobry teledysk”, inny zaś „Jak zwykle wysoki poziom”. Nie tylko opinie internautów są pozytywne. Takie reakcje z pewnością mówią same za siebie, right?


 
 
Annamaria Stawska
 
 
 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl