Warsztaty Literackie
Wtorek, 07 maja 2013 13:51
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Warsztatów Literackich przygotowanych w ramach IX Sosnowieckich Dni Literatury, adresowanych do piszących i chcących pisać: uczniów, studentów  oraz innych zainteresowanych praktyczną stroną literatury. Od 27 do 29 maja zawsze o godz. 18:00. 
 
 
 
  

Zaprosiliśmy do współpracy popularnych i znanych twórców. Tegoroczne zajęcia odbędą się w dniach 27-28-29 maja w Czytelni Biblioteki Głównej MBP w Sosnowcu przy ul. Zegadłowicza 2. Początek spotkań o godz. 18.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zajęcia kończą się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w projekcie.


• 27 maja - Sławomir Matusz – poeta, eseista, krytyk literacki.

• 28 maja – Bartłomiej Majzel – poeta, krytyk literacki i podróżnik, publicysta kulturalny Radia eM.

• 29 maja – Feliks Netz – poeta, prozaik, eseista, dramaturg radiowy, tłumacz, zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „Śląsk”.


Zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach i uzyskaniem certyfikatu ukończenia zapraszamy do wypełnienia i przesłania karty zgłoszeniowej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub do złożenia w Bibliotece Głównej przy ul. Zegadłowicza 2 albo Dyrekcji MBP przy ul. Kościelnej 11. Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.


Więcej informacji na stronie: www.biblioteka.sosnowiec.pl

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl