„Nightwatching” – KONKURS!
Środa, 01 czerwca 2011 09:15
Młodzieżowy Klub Filmowy Kinoteatru Rialto zaprasza na film Petera Greenawaya „Nightwatching”. Mamy dla Was darmowe wejściówki!
 
 
 
 
 
 
 
.

 
Film opowiada o najburzliwszym okresie życia wielkiego Holendra – Rembrandta van Rijn, jego miłościach, namiętności w stosunku do sztuki, niechęci do polityki oraz o tajemniczym morderstwie, którego ślady malarz ukrył w swoim najsłynniejszym dziele – „Straży nocnej”...

Aby dostać od nas jedną z dwóch podwójnych wejściówek na sobotni seans MKF (4 czerwca godzina 18:00), przyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Konkurs Rembrandt”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Podaj dwa alternatywne tytuły obrazu Rembrandta, zwanego popularnie „Strażą nocną”? Na zgłoszenia czekamy do piątku 3 czerwca do godziny 12:00.

Więcej konkursów znajdziesz na stronach Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym facebooku.

Kinga Baranowska
 
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!! Poprawna odpowiedź: "Kompania Fransa Banninga Cocqa i Willema van Ruytenburcha", "Wymarsz strzelców". Zwycięzcom gratulujemy!

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl