Poe według Cormana – KONKURS!
Sobota, 07 maja 2011 10:39
Specjalnie dla naszych czytelników mamy mini-karnecik na wszystkie filmy w reżyserii Rogera Cormana, będące częścią tegorocznego Festiwalu Filmów Kultowych.
 
 
 
.

Festiwal Filmów Kultowych już od poniedziałku w Katowicach! Jedną z głównych atrakcji będzie przegląd filmów króla kiczu – Rogera Cormana. Szczegółowy program Festiwalu znajdziecie oczywiście na stronie: www.filmykultowe.pl .
Jedną osobę zamierzamy uszczęśliwić wejściówkami na wszystkie osiem filmów-adaptacji literatury amerykańskiego romantyka – Edgara Allana Poe, w wydaniu rozrywkowym według Cormana.
 
By wygrać jednoosobowy karnet, należy przysłać maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Konkurs Corman”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jak się nazywał ulubiony aktor Cormana, grający często w jego filmach główne role – widniejący na fotografii poniżej? Na zgłoszenia czekamy do wtorku 10 maja do godziny 12:00. Powodzenia!
 
 
 
 
 
Więcej konkursów znajdziesz na stronach Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym facebooku.

Kinga Baranowska
 
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!! Poprawna odpowiedź: Vincent Price. Zwycięzcy gratulujemy! 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl