„Wszystko o mojej matce” – KONKURS!
Środa, 04 maja 2011 07:50
Filmoteka Konesera Kina Kosmos zaprasza wszystkich wielbicieli talentu Pedro Almodovara na film „Wszystko o mojej matce” – 8 maja o godzinie 16:00. Dla zwycięzcy naszego konkursu mamy jedno podwójne zaproszenie!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

Historia zrozpaczonej matki poszukującej ojca swego zmarłego syna przyniosła madryckiemu mistrzowi sławę, rzeszę fanów jego niepowtarzalnego stylu oraz nie mniej liczną grupę przeciwników telenowelowych tendencji, które ubóstwia reżyser. Film „Wszystko o mojej matce” mimo, a może właśnie dzięki dyskusji, która nad nim rozgorzała, zapisał się w historii kina jako jedno z najlepszych dzieł prowokatora z Hiszpanii, a barwna, zabawno-liryczna stylistyka, doprowadzona tu przez Almodovara do perfekcji, zagościła w jego twórczości na stałe, pozostając istotnym elementem jego drogi artystycznej.
 
Jeśli jak dotąd nie miałeś okazji zobaczyć filmu „Wszystko o mojej matce” lub pozostajesz wiernym fanem talentu Pedro Almodovara i jego filmowych wariactw, weź udział w przygotowanym przez nas konkursie. Wyślij maila pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Konkurs Almodovar”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jak powszechnie wiadomo Penelope Cruz jest muzą Pedro Almodovara - oprócz „Wszystko o mojej matce” nakręcili wspólnie już 13 filmów. Wymień trzy inne tytuły filmów reżysera, w których wystąpiła Cruz? Na zgłoszenia czekamy do soboty 7 maja do godziny 12:00.
 
Więcej konkursów znajdziesz na stronach Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym facebooku.

Kinga Baranowska
 
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!! Poprawna odpowiedź: np. "Volver", "Drżące ciało", "Przerwane objęcia". Zwycięzcy gratulujemy! 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl