Z Górnego Śląska do Fabryki Snów – KONKURS!
Piątek, 29 kwietnia 2011 15:11
Czas na kolejny seans z przeglądem filmów, w których palce maczali filmowcy urodzeni na Śląsku. 5 maja o godzinie 18:00 w Kinoteatrze Rialto odbędzie się projekcja filmu „Faust” F. W. Murnaua z 1926 roku. Mamy dla Was bilety!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 
 
Unikatowy cykl pokazów filmowych organizowany przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej ma na celu przybliżyć szerokiej publiczności dzieła reprezentujące narodową kinematografię naszych zachodnich sąsiadów, które nie powstały by bez udziału znamienitych filmowców ze Śląska - reżyserów, scenarzystów, operatorów, kompozytorów muzyki filmowej i aktorów. Każdego miesiąca w trzech śląskich kinach – katowickim Rialto, opolskim Studio i gliwickim Amoku, odbędą się seanse poprzedzone profesjonalnymi wykładami na temat omawianych filmów.
 
KONKURS! 
Aby wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na „Fausta” w kinoteatrze Rialto (czwartek 5 maja), wyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Konkurs Faust”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Kto wcielił się w rolę Mefistofelesa w filmie Murnaua? Na odpowiedzi czekamy do środy 4 maja do godziny 12:00.
 
Więcej konkursów znajdziesz na stronach Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym facebooku.

Kinga Baranowska
 
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!! Poprawna odpowiedź: Emil Jannings. Zwycięzcom gratulujemy! 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl