Trzy Kolory Kieślowskiego – KONKURS!
Sobota, 09 kwietnia 2011 08:41
Centrum Sztuki Filmowej oraz Spinacz przygotowały dla Was konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na filmy, będące częścią trwającego od 8 kwietnia przeglądu twórczości Krzysztofa Kieślowskiego. Wejdź i wygraj!
 
 
 
 
 
.

 
Z okazji przypadającej w tym roku 15. rocznicy śmierci legendarnego polskiego reżysera - Krzysztofa Kieślowskiego (1941-1996) – Centrum Sztuki Filmowej postanowiło uczynić jego twórczość tematem kolejnej edycji przeglądu „Wielcy Nieobecni”. Kino zaprezentuje dokumentalne i fabularne dzieła mistrza, w tym m. in. pamiętny cykl „Trzy kolory”, dzięki któremu Kieślowski zdobył uznanie światowej krytyki filmowej.
 
Mamy dla Was po jednej podwójnej wejściówce na każdy z trzech kolorów:
  • wtorek 12 kwietnia godzina 20:00 – „Biały” + „Siedem kobiet w różnym wieku”;
  • środa 13 kwietnia godzina 20:00 – „Czerwony” + „Dworzec”;
  • czwartek 14 kwietnia godzina 20:00 – „Niebieski” + „Gadające głowy”.
 
By wygrać bilet – wyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Konkurs Kieślowski”, a w treści swoje imię i nazwisko, tytuł jednego z trzech filmów- kolorów, na który chciałbyś się wybrać, oraz odpowiedź na pytanie: Kilka scenariuszy Kieślowskiego zrealizowano już po jego śmierci. Jeden z nich stał się podstawą filmu wyreżyserowanego przez Jerzego Stuhra. Podaj tytuł tego filmu. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 11 kwietnia do godziny 12:00.
 
Więcej konkursów znajdziesz na stronach Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym facebooku.

Kinga Baranowska
 
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!! Poprawna odpowiedź: "Duże zwierzę". Zwycięzcom gratulujemy! 
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl