Tylko dla poliglotów [KONKURS]
Piątek, 08 marca 2013 20:09
Wyjeżdżasz za granicę i boisz się odezwać? Piszesz w CV, że dobrze znasz język obcy, ale nie chcesz, żeby pracodawca zagaił do Ciebie na rozmowie kwalifikacyjnej? Szlifuj swój angielski, francuski, czy niemiecki...przez internet. Weź udział w konkursie platformy Multikurs.pl i wygraj 1 z 10 kursów online.
 
 
 
Coraz większą popularność zyskują kursy online. Jakie są ich zalety? Korzystasz z nich, gdzie chcesz i kiedy chcesz, wystarczy mieć dostęp do internetu. Na naukę poświęcasz czas tylko wtedy, gdy masz na to siłę i ochotę. Co więcej, program nauczania realizujesz we własnym tempie, dostosowanym do twoich własnych możliwości, a nie do całej grupy innych uczniów.
 

Kursy intensywne Multikurs.pl (w ofercie aż 9 języków – angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, chiński, japoński, arabski) nauczą cię gramatyki, słownictwa, rozumienia ze słuchu i czytania w obcym języku. Kursy słówkowe nauczą tysięcy słówek dzięki innowacyjnemu Systemowi Inteligentnych Powtórek. Dzięki animowanemu kursowi konwersacyjnemu poznasz słownictwo potrzebne w najczęstszych sytuacjach komunikacyjnych. Wszystko w wersji online!

Spełnienie marzeń jest w zasięgu ręki. Multikurs.pl w tej chwili oferuje już możliwość nauki aż dziewięciu języków obcych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie!
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Multikursie, po prostu odwiedź naszą platformę: www.multikurs.pl lub nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Multikurspl.
 
 
UWAGA KONKURS!

Dla czytelników Spinacza mamy po 2 kursy z platformy Multikurs.pl dla 10 osób. Aby wziąć udział w konkursie wyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Konkurs Multikurs.pl”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe:
 
Który spośród kilku tysięcy języków świata jest najpopularniejszym językiem urzędowym (pod względem liczby państw) i w ilu krajach można się nim posługiwać?
 
 
Na maile czekamy do 1 kwietnia do godziny 23:59. Powodzenia!

 

Więcej konkursów znajdziesz w drukowanej wersji Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Regulamin konkursu

 

 

Fundatorem nagród jest:
 
 
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl