Asymetria. Rosyjska ruletka [KONKURS]
Czwartek, 07 lutego 2013 08:42
Co by było, gdyby Polska dysponowała współczesną wiedzą technologiczną i wojskową przed II wojną światową? Czy uniknęlibyśmy szkód wyrządzonych przez hitlerowców i komunistów? Ogłaszamy KONKURS. Do wygrania 2 książki "Asymetria. Rosyjska ruletka". Zagrasz?
  
 

 

 

Do roku 1928 przenosi się grupa Polaków, która zwiedzała Zderzacz Hadronów w Genewie. Podróżnicy dysponują wiedzą zebraną na laptopie oraz innych urządzeniach przenośnych. Postanawiają zmienić bieg historii, chcą sprawić, aby zupełnie inaczej potoczyły się losy państw zaangażowanych w II wojnę światową. Oczywiście, najważniejsza jest dla nich Polska. I ten prosty slogan łączy zarówno maturzystów, jak i wojskowych. Połączyła ich wielka siła patriotyzmu, którym zarażają pozostałych. Współpracują z marszałkiem Józefem Piłsudskim i dążą do tego, aby krajem rządzono w sposób zgodny i pozbawiony bezsensownych konfliktów. Pomimo kilku niepotrzebnych zgrzytów – udaje im się to.

 

Więcej o książce przeczytasz w recenzji Adriana Jaworka: Rosyjska ruletka - autorska wersja wydarzeń.


UWAGA KONKURS!

Dla czytelników Spinacza mamy 2 książki "Asymetria. Rosyjska ruletka" Piotra Gibowskiego (z dedykacją od autora). Aby wziąć udział w konkursie wyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Konkurs rosyjska ruletka”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedzi na pytania konkursowe:
 
1. W jakich latach II RP obowiązywała prohibicja?
2. Ile politechnik było w Polsce w latach 1918-39?
 
 
Na maile czekamy do 28 lutego do godziny 12:00. Powodzenia!

 

Więcej informacji o książce: www.asymetria.info.pl.

Więcej konkursów znajdziesz w drukowanej wersji Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Regulamin konkursu.

 


 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl