Zaprojektuj plakat
Piątek, 10 sierpnia 2012 08:43
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie projektu plakatu lub tabliczki, informujących o obowiązku sprzątania po swoim psie. Celem konkursu jest uwrażliwienie mieszkańców Katowic na dbałość o przestrzeń publiczną i estetykę otoczenia.

 
 
 
 
 
Prace należy złożyć do 31 sierpnia 2012 roku w Filii nr 6 MBP, ul. Bytomska 8A lub w Klubie "Józefinka", ul. Józefowska 100. Przewidziano po trzy nagrody niespodzianki w każdej kategorii wiekowej. Nagrodzone projekty zostaną zrealizowane oraz zaprezentowane na stronach internetowych organizatorów. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas wrześniowych obchodów 146. urodzin miasta Katowice.

Współorganizatorzy konkursu: Osiedlowy Klub KSM "Józefinka", Rada Jednostki Pomocniczej Nr 11 dzielnicy Wełnowiec – Józefowiec, Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów.

Pełny regulamin konkursu na stronie www.mbp.katowice.pl.
 
 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl