Książki z Misiowej spiżarni
Czwartek, 22 marca 2012 08:47

Antykwariat "Misio" i Magazyn Studencki "Spinacz" mają zaszczyt zaprosć do udziału w konkursie. Już po raz drugi organizujemy wspólnie akcję, w której można zdobyć niebanalne nagrody książkowe. Tym razem do wygrania...

 

 

 

Tym razem do wygrania książka "Kod Leonarda da Vinci" Dana Browna. Co trzeba zrobić? Po pierwsze dodaj Antykwariat „Misio” do swoich znajomych na Facebooku, a do nas napisz maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając swoje imię, nazwisko oraz adres Antykwariatu „Misio”. W temacie wiadomości wpisz: „Konkurs misio”. Na maile czekamy do soboty 31 marca do godziny 12:00. Powodzenia!

Nagrody zostaną rozlosowane wśród prawidłowych odpowiedzi.
Odbiór: w siedzibie Antykwariatu "Misio".
Zapraszamy do zabawy!

 

 

 


Więcej konkursów znajdziesz w drukowanej wersji Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym profilu na FacebookuRegulamin konkursu.

 

 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl