Włoskie "Yes" w Polsce
Wtorek, 06 marca 2012 00:52
"Yessongs" to pierwszy koncertowy album grupy Yes, wydany w 1973 roku. Celem włoskiego coverbandu Yessongs Italy jest upowszechnianie muzyki tej legendy rocka progresywnego. 16 marca wystąpi w Piekarach Śląskich. MAMY BILETY!!!

 

 

Organy Hammonda, RMI elektryczne pianino, Melotron, czy Minimoog – dzięki tym instrumentom przeniesiemy się do krainy rocka progresywnego. Artyści zaprezentują utwory z krążka „Yessongs”.

Włoski zespół to jeden z tzw. Tribute Bandów, które poprzez wierne oddanie muzycznego talentu legendarnych grup starają się wciąż próbować zainteresować kolejne pokolenia muzyką legend rocka. W styczniu w Polsce koncertował The Australian Pink Floyd Show, teraz czas na Yessongs Italy!

Zespół po licznych koncertach we Włoszech, Niemczech, Holandii i Belgii wystąpi… na Śląsku! Koncert 16 marca (piątek) w Piekarach Śląskich w Ośrodku Kultury „Andaluzja”. Kolekcjonerskie bilety już w sprzedaży internetowej. Ceny biletów: w przedsprzedaży: 45 zł, w dniu koncertu: 55 zł.

 


Więcej informacji: www.okandaluzja.pl

 

 

MP

 

UWAGA KONKURS!
 

 

Dla czytelników "Spinacza" mamy podwójną wejściówkę na koncert. Aby wziąć udział w konkursie wyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „konkurs yessongs”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Gościnnie w europejskiej trasie zespołu Yessongs wystąpi Robert Illesh, grający na gitarze. Podaj nazwiska 4 stałych członków grupy.

Na maile czekamy do środy 14 marca do godziny 12:00. Powodzenia!

 

 

Więcej konkursów znajdziesz w drukowanej wersji Magazynu Studenckiego „Spinacz”, w serwisie www.eSpinacz.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Regulamin konkursu.

 

 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl