Z Projektorem na wakacje
Wtorek, 11 czerwca 2013 10:31
Darmowy wyjazd w czasie wakacji plus przygoda i możliwość osobistego rozwoju w jednym. To właśnie PROJEKTOR. Dołącz do nas i wyjedź w czasie wakacji do innego zakątka Polski!
 
 
 

 
 
PROJEKTOR – wolontariat studencki to ogólnopolski Program, który ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z małych miejscowości. To właśnie do tych miasteczek i wsi studenci - wolontariusze PROJEKTORA wyjeżdżają ze swoją aktywnością i wiedzą, by przekazywać dzieciom pozytywne wzorce osobowe i swoją postawą zachęcać je do dalszego rozwoju.

W trakcie pięciodniowego wyjazdu, na który możesz pojechać ze znajomymi, prowadzisz z dziećmi czterogodzinne zajęcia na dowolny, wybrany przez Ciebie temat i w dowolny sposób. Resztę czasu masz do wykorzystania na wakacyjne przyjemności. My zapewniamy zwrot kosztów przejazdu i zakupu niezbędnych do przeprowadzenia zajęć materiałów, a szkoła gwarantuje Wam nocleg i całodniowe wyżywienie.

Jak zacząć? Zajrzyj na stronę www.projektor.org.pl i zarejestruj się do Bazy Projektów PROJEKTORA lub skontaktuj się z Regionalną Koordynatorką Programu. Ona podsunie pomysły na projekty, pomoże je rozliczyć i skontaktuje Cię z innymi grupami z rejonu. Wyjazdy wakacyjne to oprócz wypoczynku i dobrej zabawy również cenne doświadczenie i atrakcyjny wpis do CV oraz możliwość uczestniczenia w innych wydarzeniach Programu (spotkania, warsztaty, szkolenia). Nie czekaj! Napisz lub zarejestruj się na stronie www.projektor.org.pl.

Regionalna Koordynatorka Programu PROJEKTOR w Katowicach Agnieszka Pieniążek  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl