Local Training Course 2013
Czwartek, 21 marca 2013 09:20
Masz pomysł na projekt, ale nie wiesz jak go zrealizować? Chciałbyś lub chciałabyś przekonać się jak wykorzystać swój potencjał w praktyce zarządzania projektem? A może szukasz inspiracji by stworzyć swój autorski projekt?
 
 
 
 
 
Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie - nie zwlekaj tylko aplikuj na Local Training Course (LTC). Dołącz do osób, które kiedyś tak jak Ty szukały możliwości, aby nauczyć się ”tajnej” sztuki tworzenia projektów od podstaw.

Dlaczego właśnie LTC?

Projekt jaki do Ciebie kieruje AEGEE został stworzony przez grupę osób, które swoją przygodę z tematyką zarządzania projektem rozpoczęły właśnie od udziału w LTC. Przez ponad 10 lat wypracowaliśmy formułę, która pozwala w 3 dni nabyć nową wiedzę oraz poszerzyć własne umiejętności niezbędne przy realizacji projektu. Dzięki udziałowi w LTC zdobędziesz wiedzę z zakresu m.in. pozyskiwania funduszy na realizację projektu, tworzenia budżetu i ofert sponsorskich, narzędzi promowania projektu czy też zarządzania grupą projektową.

Jesteśmy grupą studentów, którzy poprzez liczne doświadczenia związane z tematyką zarządzania projektem, teraz realizują swoje własne małe i te całkiem duże przedsięwzięcia. To właśnie dzięki LTC powołaliśmy do życia takie projekty jak: Festiwal Kultury Absurdalnej ABSURDALIA, European Days of Languages czy Nocno Szychta-projekty, które zdążyły już zdobyć swoją markę i wpisać się w kalendarz wydarzeń AEGEE Katowice. Za pewne nikt wówczas nie spodziewał się, że jesteśmy w stanie stworzyć coś tak unikatowego i to od podstaw! Dlatego nie wahaj się i weź udział w kolejnej edycji Local Training Course. Pamiętaj ilość miejsc jest ograniczona.

LTC to:

• ponad 100 tys. zł pozyskanych na realizację naszych własnych przedsięwzięć!
• stale rosnąca liczba zrealizowanych od podstaw projektów!
• blisko 60 osób, które dołączyły do ekipy AEGEE-Katowice!
• ...ale przede wszystkim nieoceniona i niepodważalna masa doświadczeń!
 
 

 
Kiedy? 12-14 kwietnia 2013 r.

Gdzie? Eurocamping w Błędowie (Dąbrowa Górnicza)

Za ile? Całkowity koszt udziału w szkoleniu to 99 zł*
*w cenie: 2 noclegi, 2 śniadania i 2 obiadokolacje, materiały szkoleniowe,     poczęstunek


Formularz aplikacyjny oraz wszystkie informacje na stronie www.aegeekatowice.org/ltc

Aplikacje trwają do 4 kwietnia 2013 r.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dzisiaj!

Masz pytania? Skontaktuj się z koordynatorem projektu:
Beata Adamczyk
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 798-814-979
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl