Nauka języków obcych? Ucz się online!
Poniedziałek, 04 marca 2013 13:14
Jedną z rzeczy, do których dąży większość z nas, jest znajomość języków obcych. Każdy pracodawca poszukuje teraz jedynie pracowników władających co najmniej jednym językiem, a każdy chciałby też móc spokojnie porozumiewać się z obcokrajowcami podczas wakacji. Niestety, na co dzień brakuje nam czasu i sił, by po zajęciach i pracy jeździć jeszcze na kursy językowe i spędzać godzinę lub więcej czasu na lekcji.
 
 
 
Artykuł sponsoruje Multikurs.pl
 
 
 
 
Na szczęście są liczne kursy online, które zyskują sobie coraz większą popularność, nie tylko wśród studentów. Jakie są ich zalety? Korzystasz z nich, gdzie chcesz i kiedy chcesz, wystarczy mieć dostęp do internetu. Na naukę poświęcasz czas tylko wtedy, gdy masz na to siłę i ochotę. Co więcej, program nauczania realizujesz we własnym tempie, dostosowanym do twoich własnych możliwości, a nie do całej grupy innych uczniów.
 

Jakie są wady kursów online? Nie ma prawie żadnych. Nie każdy jest w stanie uczyć się bez nauczyciela, który cały czas czuwa nad naszym rozwojem. Choć ten argument staje się powoli coraz mniej aktualny. W kursach językowych jednej z platform internetowych do nauki języków obcych, Multikurs.pl, program jest ułożony tak, że różnorodne kursy i ćwiczenia z powodzeniem zastąpią nauczyciela.

Kursy intensywne Multikurs.pl (w ofercie aż 9 języków – angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, chiński, japoński, arabski) nauczą cię gramatyki, słownictwa, rozumienia ze słuchu i czytania w obcym języku. Kursy słówkowe nauczą tysięcy słówek dzięki innowacyjnemu Systemowi Inteligentnych Powtórek. Dzięki animowanemu kursowi konwersacyjnemu poznasz słownictwo potrzebne w najczęstszych sytuacjach komunikacyjnych. W ofercie Multikurs.pl znajdziesz także programy z bestsellerowej serii „Profesor”, m.in. „Profesor Henry” i „Profesor Klaus”. Wszystko w wersji online!

Spełnienie marzeń jest w zasięgu ręki. Multikurs.pl w tej chwili oferuje już możliwość nauki aż dziewięciu języków obcych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie!
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Multikursie, po prostu odwiedź naszą platformę: www.multikurs.pl lub nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Multikurspl.

 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl