Licencjat i co dalej?
Czwartek, 21 lutego 2013 10:12
11 – 15 marca 2013 roku, to tydzień na Uniwersytecie Śląskim dedykowany studentom, którzy nie wiedzą jak pokierować swoją przyszłością zawodową. W tych dniach Biuro Karier Uniwersytetu zrealizuje akcję doradczo-szkoleniową, w szczególny sposób skierowaną do studentów ostatniego roku studiów licencjackich Licencjat i co dalej? Zapraszamy szczególnie osoby stojące przed wyborem kierunku studiów magisterskich i rozważające rozpoczęcie kariery zawodowej. 
 

 
 


Akcja została zaplanowana tak, by umożliwić jak największej grupie osób uzyskanie odpowiedzi na wątpliwości dotyczące swojej przyszłej kariery. Oprócz codziennie dostępnych konsultacji z doradcą zawodowym, w poniedziałek 11 marca będzie można wziąć udział w testach kompetencji zawodowych, których wyniki omawiane będą podczas indywidualnych spotkań z doradcą, w piątek 15 marca. W ramach wydarzenia będzie można też  wybrać coś dla siebie z bardzo dużej oferty szkoleń i warsztatów. Zajęcia te dotyczyć będą planowania kariery i poruszania się po rynku pracy, prawa pracy, możliwości podjęcia zatrudnienia za granicą, przedsiębiorczości i możliwości związanych z prowadzeniem własnego biznesu.

Dodatkowo – dla tych którzy ze względu na ograniczenia czasowe nie będą mogli wziąć udziału w szkoleniach, 13 marca zaplanowano Jarmark Możliwości. Podczas niego na stoiskach przy ulicy Bankowej będzie można uzyskać informacje o możliwościach rozwoju zawodowego. Na stoiskach pojawią się między innymi przedstawiciele Działu Kształcenia UŚ z aktualną ofertą edukacyjną i kryteriami przyjęć na studia, a także przedstawiciele OHP w Katowicach z ofertami pracy, organizacje pozarządowe prezentujące możliwość odbycia wolontariatu, doradcy EURES z ofertami pracy za granicą i inni.

Wszystkie wydarzenia w ramach akcji są bezpłatne. Pierwszeństwo udziału w szkoleniach i doradztwie mają studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie www.bk.us.edu.pl / licencjat i co dalej?

Serdecznie zapraszamy !
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl