Młodzi biznesmeni
Środa, 06 lutego 2013 10:22
Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w Katowicach zaprasza do udziału w projekcie „Młodzi Biznesmeni”, który trwać będzie od 22 lutego do 15 kwietnia. Udział w projekcie jest bezpłatny. Do uczestnictwa w projekcie zaproszeni są studenci zainteresowani podnoszeniem umiejętności związanych z pracą z młodzieżą, zainteresowani tematyką ekonomiczną lub pragnący zdobyć nową wiedzę w tym zakresie.
 

 
 
 
 
W ramach projektu proponujemy:
• szkolenie dotyczące metodyki pracy z młodzieżą oraz podstawowych zagadnień ekonomii,
• rozgrywki w grę symulacyjną „Chłopska Szkoła Biznesu”
• nabywanie praktyki w pracy z młodzieżą poprzez realizację projektu edukacyjnego na podstawie przebytego szkolenia w ramach programu „PROJEKTOR-wolontariat studencki” w terminie od 25 lutego do 30 marca,
• wsparcie przy tworzeniu scenariusza zajęć,
• możliwość poznania nowych osób z innych kierunków i uczelni.

PROGRAM PROJEKTU
1. szkolenie dotyczące metodyki pracy z młodzieżą oraz podstawowych zagadnień ekonomii – 22 lutego 2013 r.;
2. rozgrywki w grę symulacyjną „Chłopska Szkoła Biznesu”23 lutego 2013 r. - gracze mogą rozwijać swoje kompetencje społeczne, przedsiębiorczość, kreatywność i umiejętności negocjacyjne; poznają także podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii i finansów (np. podaż, popyt, spółka, klaster, konkurencja, współpraca).
3. realizacja projektu edukacyjnego z młodzieżą – nabywanie praktyki w pracy z grupą;

ZGŁOSZENIA
Do udziału w projekcie zostanie zakwalifikowanych 15 studentów po weryfikacji zgłoszeń przesyłanych poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego pod LINKIEM. Kryterium wyboru uczestników jest kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 lutego 2013 r. O wyniku rekrutacji poinformujemy 16 lutego 2013 r.
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl