Zarządzanie projektem
Środa, 02 stycznia 2013 12:26
AEGEE Katowice w ramach Local Training Course zaprasza na szkolenie przygotowujące do pracy z zarządzania projektem. 18-20 stycznia w Błędowie. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności.
  

 

 

 

 

  Local Training Course (w skrócie LTC) to szkolenie dla studentów, organizowane cyklicznie od 2002 roku, dwa razy w roku dla grupy około 25 osób - około grudnia oraz na wiosnę.
Podczas LTC doświadczeni trenerzy AEGEE (którzy zjedli zęby na niejednym projekcie) zapoznają uczestników z tematyką zarządzania projektem. Jest to doskonałe wprowadzenie w tematykę działalności w organizacjach pozarządowych, którymi są koła i organizacje studenckie.


Program szkolenia obejmuje wszystko to, co potrzebne jest do zrealizowania udanego projektu:
~ zarządzanie projektem
~ zarządzanie zespołem roboczym
~ komunikację w grupie
~ techniki motywacyjne
~ reagowanie w sytuacjach kryzysowych
~ public relations - strategia, narzędzia, patronaty, wywiad, materiały promocyjne
~ fund raising (pozyskiwanie funduszy) - techniki pozyskiwania funduszy, strategia, budżet, oferta
~ pracę w grupie
~ negocjacje
~ ewaluację projektu


Organizatorzy szkolenia oraz trenerzy pracują na zasadzie wolontariatu - stąd tak niska cena szkolenia, pokrywająca koszty pobytu.


Oprócz wiedzy merytorycznej na szkoleniu można zdobyć praktyczne umiejętności przydatne później przy pracy w grupie. Nasze szkolenia oceniane są wysoko przez uczestników, co bardzo przydaje się w późniejszym życiu zawodowym - jak to mówią "szkoleń nigdy dość, a już na pewno nie tych dobrych!".Termin zakończenia aplikacji: 10 stycznia 2013!

Cena: 95 zł (w cenie: nocleg, dwa obiady, dwa śniadania, poczęstunek, materiały szkoleniowe)Kontakt i zgłoszenia poprzez WWW: http://www.aegeekatowice.org/ltc

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl