„StartUp Mixer” z Markiem Plurą
Środa, 13 czerwca 2012 08:11
20 czerwca Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na wyjątkowe spotkanie projektu „StartUp Mixer”, którego specjalnym gościem będzie Poseł na Sejm RP Marek Plura.
 
   
 
 
Spotkanie będzie dedykowane osobom niepełnosprawnym, które prowadzą własną firmę lub myślą o jej założeniu. Podczas przedsięwzięcia, które będzie prowadzone w formie dyskusji z aktywnym udziałem uczestników, będziemy rozmawiać o możliwościach, szansach i formach wsparcia, dla osób niepełnosprawnych, związanych z prowadzeniem własnej działalności.

Prelegentami wydarzenia będą:
• Marek Plura – Poseł na Sejm RP, Przewodniczący Sejmowej Podkomisji ds. Osób Niepełnosprawnych Marek Plura.  
• Tomasz Jakubiec – Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.
• Radosław Kandzia – Wiceprezes Zarządu Fundacji Klaster ITS
 
„StartUp Mixer” to przedsięwzięcie dedykowane wszystkim osobom myślącym o założeniu firmy, które ma za zadanie pomóc w tworzeniu oraz efektywnym rozwijaniu własnych działalności. Na każde ze spotkań, są zapraszani przedsiębiorcy, którzy z uczestnikami będą się dzielić swoja wiedzą w zakresie prowadzenia biznesu. Zgłoszenie do udziału w projekcie należy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji znajduje się na stronie www.aipslask.pl.
 
Spotkanie odbędzie się w nowym biurze AIP mieszczącym się przy Uniwersytecie Śląskim na ul. Bankowej 14 (sala 415 – piętro pierwsze). Początek spotkania godzina 17:00.             
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl