Młody, szybki, cyfrowy - idealny świat?
Czwartek, 17 kwietnia 2014 10:37

Kwestie sytuacji młodych i przedsiębiorczych ludzi w kontekście zmian, jakie nastąpiły na przestrzeni 10 lat po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, a także jaki wpływ na naszą rzeczywistość mają nowe technologie oraz czym płacimy za rolę ich użytkowników to główne tematy V Ekonomicznego Forum Młodych, które odbędzie się w dniach od 7 do 9 maja.
 
        
Więcej…
 
Pokieruj swoją karierą w Katowicach!
Poniedziałek, 31 marca 2014 12:18
Drogowskazy Kariery to ogólnopolski projekt organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. VII edycja tego programu odbędzie się w całej Polsce. W Katowicach przewidywalny termin jego realizacji przypada na 2-3 kwietnia 2014 roku na Uniwersytecie Śląskim.
 
Więcej…
 
Zaplanuj swój sukces
Wtorek, 11 marca 2014 09:48

Karierosfera to ogólnopolski konkurs sprawdzający szeroko pojętą wiedzę biznesową. Przygotowany jest przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia z myślą o studentach interesujących się szeroko pojętym biznesem.

Więcej…
 
My udostępniamy narzędzia, Ty zdajesz!
Poniedziałek, 30 września 2013 08:11
Specyfika rynku pracy sprawiła, że coraz więcej osób widzi potrzebę podnoszenia kwalifikacji. Trend ten wymusza konieczność opracowania metod zwiększających efektywność nauki. Narzędziem, które to umożliwia jest Stux - interaktywna aplikacja pozwalająca na pełne wykorzystanie technologii i potencjału sociallearningowego.
 
Więcej…
 
Jobs Spot
Piątek, 20 września 2013 08:22
Już 17 października targi kariery w innowacyjnej formule. Przyjdź na Wydział Prawa i Administracji, na ul. Bankową 11b i spotkaj się z pracodawcą twarzą w twarz.
 
.
Więcej…
 
Z Projektorem na wakacje
Wtorek, 11 czerwca 2013 10:31
Darmowy wyjazd w czasie wakacji plus przygoda i możliwość osobistego rozwoju w jednym. To właśnie PROJEKTOR. Dołącz do nas i wyjedź w czasie wakacji do innego zakątka Polski!
 
 
 
Więcej…
 
Praktyki zagraniczne
Wtorek, 04 czerwca 2013 09:12
Masz już dyplom uczelni wyższej, ale nie rozpocząłeś jeszcze pracy na pełnym etacie? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w wielokulturowym środowisku? Skorzystaj z oferty Global Talents – programu płatnych praktyk zagranicznych AIESEC i zdobądź międzynarodowe doświadczenie!
 
Więcej…
 
IV Ekonomiczne Forum Młodych
Czwartek, 09 maja 2013 11:51
Ekonomiczne Forum Młodych jest platformą wymiany myśli i poszukiwania wspólnych rozwiązań na arenie krajowej i międzynarodowej z udziałem młodych ludzi oraz ekspertów z różnych dziedzin. Spotykamy się w Katowicach już po raz czwarty.
 
        
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl