Na nartach przez cały rok
Czwartek, 03 lutego 2011 17:59
DSD to ośrodek z mnóstwem atrakcji dla każdego. Trzy wyciągi narciarskie, 700 m tras zjazdowych, park zabaw zimowych dla najmłodszych z karuzelą do nauki jazdy, restauracje, wypożyczalnia sprzętu sportowego, snowpark "White Cross Superpark", zimowy tor dla Quadów, sklep sportowy, trasy rowerowe i widokowe.
 
  
.
 
 
 
W Sportowej Dolinie znajdziecie wszystko czego oczekiwaliście, a nawet o wiele więcej. Dzięki dogodnej lokalizacji – w bezpośrednim sąsiedztwie Bytomia, Tarnowskich Gór i Radzionkowa, oraz w odległości niespełna kilkunastu minut jazdy od większości Śląskich miast, każdy może sobie pozwolić na „wypad” na narty. Przepiękne otoczenie rezerwatu „Segiet” - jednego z ostatnich ekologicznie czystych terenów w regionie, sprawia, iż na terenie ośrodka panuje nie tylko spokój i cisza ale także swoisty mikroklimat. Dzięki najnowocześniejszym systemom kontroli dostępu, trasy narciarskie są w pełni bezpieczne, a kolejki przy wyciągach – zmora narciarzy – w ogóle nie istnieją. Cały teren jest zamknięty dla ruchu kołowego, stąd również spacery są czystą przyjemnością. Kompleksowość usług jakie już proponujemy, oraz wiele pomysłów, jakie będziemy realizowali w przyszłości sprawiają, iż dokładnie każdy znajdzie „wymarzone zajęcie” dla siebie.
 
 
 
 
Ośrodek Dolomity Sportowa Dolina - czynny jest 7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do godziny 22:00. Codziennie można skorzystać ze zlokalizowanej w budynku głównym Sportowej Doliny wypożyczalni sprzętu sportowego. Do Waszej dyspozycji ponad 300 kompletów nart i snowboardów, w tym najnowsze, testowe modele.
 
WHITE CROSS SUPERPARK, to snowpark, w którym znajdziecie przeszkody o różnym poziomie trudności. Od początku 2004 roku w ośrodku rozpoczęto rozbudowę, już dzisiaj snowboardziści mogą cieszyć się doskonałymi warunkami i komfortem jazdy. W planach jest dalsza rozbudowa Snowparku. Będzie to największy "railowy" snowpark w Polsce.
 
W WHITE CROSS SUPERPARKU można skorzystać z świetnie przygotowanych przeszkód, które zapewnią dużą dawkę zabawy:
- schody (box 6m, rail 6m)
- 4 king box 14m
- A-rail (TRAPEZ) 11m
- box 4m
- rail 6m - rail 3m
- rainbow 4m
- mały funbox
- mini c wave rail 3m
- spin ramp z railem 3.5 m
 

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE!!!

W dniu Twoich urodzin otrzymujesz zniżkę w wysokości 50% na karnet jednogodzinny!

Poniedziałek – Czwartek - pierwsze 10 osób – 10% zniżki na karnet czasowy!

Do pełnego serwisu narciarskiego 10 zjazdów gratis!

Z naklejką DSD parking gratis!

Wystarczy, że dopiszesz do naszej listy mailingowej 10 Twoich znajomych w nazwie firmy wpisując swoje imię i nazwisko, a darmowy godzinny karnet do Sportowej Doliny w Bytomiu może być Twój!
 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OŚRODKA ORAZ ORGANIZOWANYCH IMPREZ NA www.dsd.pl

Dolomity Sportowa Dolina Bytom 

Sucha Góra 41-935 ul.Blachówka 94

tel.: +48 32 388 66 00

 
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl