Myślenie niekontrolowane
Środa, 23 maja 2012 11:11
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (coś interesującego)! Niech bierze za klawiaturę, pióro lub kamerkę i podzieli się swoimi spostrzeżeniami o współczesności - o tym, co widzisz i słyszysz na co dzień, co cię wkurza lub inspiruje, a może co chciał(a)byś zmienić! Weź udział w konkursie Kina Olbrzym.
 
        
   

 

Do wyboru są 3 kategorie tematyczne - "świat mediów", "kultura" oraz "społeczeństwo". Jest również kategoria specjalna: „kino polskie” (dla najlepszych w tym temacie nagrody dodatkowe). Ponadto należy wybrać jedną z dwóch kategorii stylistycznych: "na poważnie" lub "z dystansem" oraz formalnych: forma pisemna (1800 znaków) lub audiowizualna (max. 5 minut).

Każdy może nadesłać maksymalnie 3 nigdy dotąd nie publikowane refleksje. Wszystkie chwyty (i narzędzia) dozwolone. Nie ważne, czy to miniesej, felieton, fragment videobloga czy jeszcze coś innego. Nie ważne, czy masz lat 5 czy 105 – liczy się błyskotliwość, treść oraz oryginalność wyrazu.


A więc do dzieła wolnomyśliciele, krytycy i showmeni słowa - czekamy na Wasze teksty i nagrania do POŁOWY LIPCA 2012! Na autorów najciekawszych materiałów czekają nagrody finansowe (Główna Nagroda - 1500 zł!), rzeczowe, tytuł NAJBARDZIEJ BŁYSKOTLIWEGO MYŚLICIELA 2012 oraz możliwość stałej współpracy z kinem "OLBRZYM" i TARNOGÓRSKIM CENTRUM KULTURY.

Teksty lub nagrania należy wysyłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Więcej informacji: http://tck.net.pl/aktualnosci,1055
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl