Akcja „Kup indeks”
Poniedziałek, 28 lutego 2011 17:37

Od 28 lutego do 11 marca Samorząd Studencki Wydziału Filologicznego UŚ włącza się do akcji „Kup indeks”, organizowaną przez Stowarzyszenie Wiosna. Głównym założeniem projektu jest pomoc dzieciom, mającym trudności w nauce.

 

.

 

 

 

Kupując symboliczny indeks, zapewniamy wybranemu dziecku semestr lub rok nauki w Akademii Przyszłości, dzięki czemu może ono pogłębiać swoją wiedzę i pokonywać trudności pod okiem wyspecjalizowanego korepetytora, który nie tylko mobilizuje do nauki, ale również organizuje czas poza szkołą, rozwijając pasje i spełniając marzenia.

 

Akcja trwa cały tydzień, skarbonki będzie można znaleźć w wybranych punktach na uczelni (bufety itp.), a dodatkowo w środę 2 marca przy wejściu na Wydział Filologiczny odbędzie się całodniowa zbiórka. Wybranym przez Samorząd dzieckiem, któremu będzie można w tych dniach pomóc, jest 9-letni Kacper, mający trudności z językiem polskim. Chłopiec jest bardzo wesoły, a jego marzeniem jest nauka gry na gitarze. Aby zapewnić mu pomoc, potrzebna jest kwota 500 zł. Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce!

 

W Akademii Przyszłości czeka jeszcze wiele innych dzieci, marzących o podobnej szansie na rozwój. Każdy może pomóc, włączając się do akcji również indywidualnie. Więcej informacji o przedsięwzięciu na stronie internetowej: www.kupindeks.pl.

 

Beata Szymura

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl