Wyróżnienia studentów
Niedziela, 27 lutego 2011 14:49
Ruszyła kolejna edycja konkursu dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Śląskiego, promującego najbardziej aktywnych, działających na rzecz innych, wyróżniających się w swoich działaniach i twórczości.
 
.
 

 
 
Dla Uniwersytetu Śląskiego promowanie aktywnego uczestnictwa, twórczych postaw oraz działań na rzecz środowiska akademickiego i społecznego jest niezwykle ważne. JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś wyróżnia studentów i doktorantów, którzy wykazują się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, ekologicznej, sportowej lub naukowej. Wyróżnienie można otrzymać jednorazowo – uhonorowana jest cała dotychczasowa działalność w okresie od rozpoczęcia studiów w Uniwersytecie Śląskim.

Studenci i doktoranci mogą składać wnioski w III edycji Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Wyróżnienia przyznawane są za osiągnięcia w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, ekologicznej, sportowej lub naukowej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.wyroznienia.us.edu.pl .
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl