Najważniejsze wydarzenie SUM 2010
Środa, 09 lutego 2011 17:34
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach zaprasza do udziału w Plebiscycie na Najważniejsze Uczelniane Wydarzenie 2010 roku. Swoje głosy można oddawać do 20 lutego na facebookowym fun page’u Uczelni. Wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody książkowe o tematyce medycznej.
 
.
 

 
 
 
Głosy oddaje się zaznaczając ‘lubię to’ pod zdjęciem ilustrującym dane wydarzenie. Każda z fotografii opatrzona jest także komentarzem zawierającym krótki opis nominowanego zdarzenia. Wybór Najważniejszego Wydarzenia SUM 2010 r. dokonany zostanie spośród pięciu propozycji:
 

1. Śląski Uniwersytet Medyczny adoptował dwa sumy z chorzowskiego zoo – kwiecień 2010
Uczelnia adoptowała sumy, otaczając je opieką i dbając, by niczego im nie brakowało. Celem akcji jest promocja poprawnego skrótu nazwy uczelni – SUM i nowego hasła promocyjnego Uczelni – Cogito ergo SUM.
 

2. Otwarcie nowego Centrum Dydaktycznego Wydziału Opieki Zdrowotnej w Katowicach – kwiecień 2010
Budynek po dawnej stołówce został zaadaptowany na potrzeby edukacji. W oddanych salach studenci będą się uczyć na fantomach - nowoczesnych symulatorach reagujących jak żywy człowiek. Nauka odbywać się będzie w warunkach zbliżonych do rzeczywistych, co pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników nauczania. Wartość inwestycji to ponad 3 mln zł.
 
 
 
 

3. Premiera Lip duba Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – maj 2010
Prezentacja Uczelni w rytm znanego utworu grupy Blenders „Czuję, że ja muszę”. Świetna zabawa studentów SUM, a dla odbiorców okazja do bliższego poznania Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. SUM był jedną z pierwszych śląskich uczelni, która zaprezentowała swojego Lip duba.
 

4. Rozpoczęcie budowy Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – czerwiec 2010
Pod koniec czerwca 2010r. uroczyście zainaugurowano historyczną inwestycję Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, jaką jest budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w miejscu nieczynnej pralni szpitala klinicznego SUM. Inwestycja finansowana jest ze środków U, a jej wartość przekracza 33 mln zł.
 
 
5. Budowa nowego kampusu Wydziału Farmaceutycznego SUM w Sosnowcu – październik 2010
Nowoczesne sale wykładowe, laboratoria, sale audytoryjne. Wszystko na najwyższym, światowym poziomie. Zakończenie budowy kampusu o wartości 33,5 mln zł planowane jest na 2013 rok, tak aby nowy rok akademicki studenci SUM rozpoczęli w murach nowoczesnego kampusu. Czytaj WIĘCEJ. 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl