Ekonomiczna Maskotka
Sobota, 20 listopada 2010 21:22

Uniwersytet Ekonomiczny pozazdrościł USiołka Uniwersytetowi Śląskiemu i też chce mieć własną maskotkę. Uczelnia ogłosiła konkurs na stworzenie maskotki, kojarzącej się z Uczelnią, która będzie służyć jako gadżet promocyjny.

 

.

 

 

 

Maskotką może być zwierzę lub postać przedstawiona w formie opisu, rysunku lub zdjęcia. Opis lub projekt graficzny, wraz z nazwą i opisem uzasadniającym propozycję należy dostarczyć do w Biura Promocji i Nowych Mediów najpóźniej do 29 listopada. Liczą się oryginalne pomysły. Laureat otrzyma kolekcjonerski zestaw gadżetów VIP z logo Uniwersytetu Ekonomicznego oraz zestaw gadżetów wykorzystujących wizerunek zwycięskiej maskotki. W konkursie uczestniczyć mogą zarówno studenci, jak i pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line zamieszczonego na stronie www.ue.katowice.pl oraz przesłanie projektu drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie 3 propozycje. Wszelkie pytania oraz informacje na temat regulaminu i konkursu można uzyskać w Biurze Promocji i Nowych Mediów: ul. 1 Maja 50, Katowice tel. 32 257 70 11, 32 257 70 12 lub 32 257 71 39 lub drogą e-mail.

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl