Największy Inkubator - w Katowicach!
Wtorek, 10 kwietnia 2012 11:59
W piątek 13 kwietnia zostanie otwarty największy Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Polsce, który swoją siedzibę będzie miał przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. 
 

 
 
 
W ramach otwarcia serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Przedsiębiorczość Akademicka - drogą rozwoju własnej kariery”, która odbędzie się o godz. 11.00 w auli K. Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, Katowice). Tematyka spotkania oscylować będzie wokół szans młodych ludzi na rynku w regionie, aktualnej sytuacji na rynku pracy, warunków funkcjonowania młodych przedsiębiorców na Śląsku oraz form wsparcia instytucji otoczenia biznesu w zakresie prowadzenia własnej firmy. Głos zabiorą przedstawiciele najważniejszych instytucji otoczenia biznesu z województwa śląskiego i organizacji wspierających młodych przedsiębiorców na rynku pracy.

Dodatkowo tego dnia odbędzie się również Dzień Otwarty, podczas którego wszyscy zainteresowani będą mogli zwiedzić Inkubator i dowiedzieć się wszelkich potrzebnych informacji na temat zakładania firmy w AIP.

UWAGA! pierwsze 15 osób, które podczas Dnia Otwartego założą firmę w Inkubatorze, pierwszy miesiąc preinkubacji otrzymają GRATIS!

Na konferencję obowiązują zapisy, pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numerem 32 359 22 15.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to sieć oddziałów wsparcia małego biznesu, która pozwala młodym ludziom na sprawdzenie swojego pomysłu w praktyce. Powstały w 2004 i szybko stało się czołową organizacją studencką w kraju, aktualnie działającą przy kilkudziesięciu uczelniach w Polsce. Każdy student za 250 złotych miesięcznie może korzystać z biura AIP, dostępu do Internetu, telefonu i faksu, usług doradczych oraz prowadzenia księgowości, a także porad prawnych. Tutaj może bez ryzyka, zbędnych formalności i czasochłonnych procedur stawiać pierwsze kroki na rynku.
 
 


 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl