Rusza IV Festiwal Nauki w Cieszynie
Wtorek, 13 marca 2012 13:53
Czy klimat na świecie rozszalał się już na dobre czy też będzie jeszcze bardziej ekstremalny? Jak zarobić pierwszy milion? Na te i inne pytania odpowiedzi szukaj podczas IV Festiwalu Nauki WSB w Cieszynie.

 Organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Cieszynie oraz Urząd Miejski w Cieszynie Festiwal Nauki został zaplanowany z myślą o ludziach ciekawych świata - zarówno dorośli, jak i młodzież czy dzieci, znajdą tam coś dla siebie. Dla uczestników przygotowano bogatą ofertę wykładów, warsztatów oraz imprez towarzyszących (koncerty i wystawy).Wykładowcami tegorocznej edycji Festiwalu Nauki będą m.in. dr Jacek Kurek („Nieumarły, czyli kochać do szaleństwa i nad życie, Horror jako źródło wiedzy o kulturze”), pilot Tomasz Duda („Dlaczego samolot lata – podstawy aerodynamiki i budowy samolotów”), dr Wojciech Piontek („Zmiany klimatyczne: konsekwencje ekonomiczno-społeczno-przyrodnicze”) oraz Prezes Polskiego Doradztwa Finansowego Sp. Z o.o. Fryderyk Karzełek („Ekspert czy Biznesmen – jak pozycjonować siebie na rynku pracy”). Nie zabraknie też zajęć z zakresu umiejętności negocjowania i komunikacji interpersonalnej, czegoś dla miłośników teorii spiskowych („Dziurka od klucza a Google Earth”, „Czy piramidy zbudowali kosmici”) czy muzyki poważnej.14 marca o godz. 11.00 zapraszamy na inaugurację IV Festiwalu Nauki, która odbędzie się w Domu Narodowym w Cieszynie. Wykład inauguracyjny nt.: „Ekspert czy Biznesmen – jak pozycjonować siebie na rynku pracy” wygłosi Fryderyk Karzełek - Prezes Polskiego Doradztwa Finansowego Sp. z o.o., twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej", autor „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego", „Dekalogu Komunikacji.Z pełną ofertę Festiwalu Nauki można zapoznać się na stronie internetowej: www.wsb.edu.pl/festiwalnaukicieszyn. Udział we wszystkich zajęciach oraz imprezach towarzyszących jest bezpłatny, warto jednak wcześniej zarezerwować sobie miejsce, wysyłając formularz zgłoszeniowy.Nad tegorocznym Festiwalem Nauki Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie patronat honorowy objęli Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polska Akademia Nauk, Polska Akademia Umiejętności, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Burmistrz Cieszyna. 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl